Optymalny  KLIMAT

Klimat

Optymalny

KLIMAT

Zawsze odpowiednia i komfortowa temperatura w każdym pomieszczeniu o każdej porze dnia!
Kreatywna współpraca podsystemów ogrzewania, klimatyzacji, wentylacji i zacieniania zapewni Ci wygodę, ale również wygeneruje oszczędności energii.

 

Indywidualna

TEMPERATURA

Komfortowe 23° w łazience, przytulne 21,5°w salonie i optymalne 18° do efektywnego snu w sypialni. W różnych pomieszczeniach wymagamy odmiennych temperatur, dlatego uzasadniona jest indywidualna, w pełni automatyczna regulacja.
Dzięki Loxone możesz cieszyć się komfortem spędzając miłe chwile.

Funkcje

KLIMATU

  • Klimat_AppRegulacja strefowa: możliwość ustawienia żądanej temperatury w każdym pomieszczeniu osobno dla różnych pór dnia. Na podstawie Twoich zwyczajów oraz wprowadzonych danych, m.i. metody ogrzewania, funkcji i bezwładności cieplnej pomieszczenia, temperatury zewnętrznej, system sam obliczy ile czasu potrzebuje na osiągnięcie zadanejwartości.
  • Centralne monitorowanie i zarządzanie ogrzewaniem: program tygodniowy z osobistym kalendarzem, wskazaniem świąt, tryby pracy, monitoring dla poszczególnych pomieszczeń, ale także centralnie dla całego domu. Oczywiście nie będą to codzienne czynności, ale prosta i intuicyjna aplikacja zapewni Ci zawsze pełną kontrolę.
  • Reakcja na otwarte okna: automatyczne wyłączenie ogrzewania w pomieszczeniu, w którym otworzymy okno lub drzwi wyposażone w kontaktrony.
  • Podtrzymanie trybu komfortowego ogrzewania w oparciu o obecność w pomieszczeniu.
  • Tryb ochrony przeciw zamrożeniowej: kiedy opuszczasz dom na dłuższy czas  (3 dni lub dłużej) system obniży temperatury ze względu na oszczędność, ale jednocześnie nie dopuści do wychłodzenia budynku.
  • Lubisz statystyki? Do Twojej dyspozycji historia zmian temperatur.
  • Automatyczna konserwacja systemu: W okresie letnim zawory grzewcze nie pracują, przez co są podatne na rdzewienie. Loxone na to nie pozwoli i na początku sezonu grzewczego nic Cię nie zaskoczy.
  • Ostrzeżenie o niestandardowym zachowaniu systemu ogrzewania: w razie jakichkolwiek problemów technicznych Loxone natychmiast poinformuje Cię, kiedy np. wystąpi problem z ciśnieniem lub jeśli system nie będzie miał wystarczającej mocy grzewczej.

Poznaj produkty zapewniające komfort