Touch & Grill Air

Touch & Grill Air

Touch & Grill Air
Touch & Grill AirTouch & Grill Air

Touch & Grill Air

Marka: Loxone
Nr katalogowy: 100341
Waga: 0.70 kg
Dostępność: dostępny
Wysyłka w ciągu: 4 dni
Cena netto: 1382,00
Cena brutto: 1699,86
Opis towaru

Pierwszy termometr grillowy opracowany specjalnie z myślą o inteligentnych domach to nie tylko gwarancja perfekcyjnie upieczonych steków. To również wiele innych funkcji czekających na odkrycie.

  • dwa czujniki temperatury wysokiej jakości
  • zintegrowany minutnik
  • pełna kontrola przez aplikację Loxone Smart Home App
  • zintegrowany Touch Pure spełniający standard przycisków Loxone
  • długi czas pracy baterii
  • rozbudowane funkcje offline

Dane techniczneDane techniczne

Touch&Grill

Więcej niż sugeruje nazwa - wiele zastosowań
Możliwość pełnej integracji z inteligentnym domem i jego unikalnymi funkcjami sprawia, że Loxone Touch & Grill jes tnajbardziej wszechstronnym termometrem grillowym na świecie.

Na grillu
Jako klasyczny termometr do grilla Touch & Grill gwarantuje, że każdy kawałek mięsa stanie się kulinarnym arcydziełem.Czy istnieje coś lepszego niż dobrze przygotowany stek? Owszem: dwa dobre steki! Dwa czujniki temperatury umożliwiają pomiary dwóch różnych temperatur w tym samym czasie. Jeden stek dobrze wysmażony, drugi średnio - to nie stanowi problemu.Temperaturę panująca pod pokrywą grilla oraz temperaturę przygotowywanych potraw można sprawdzić na urządzeniu Touch & Grill oraz bezpośrednio w aplikacji Loxone Smart Home.Gdy termometr osiągnie żądaną temperaturę, zostaniesz o tym powiadomiony za pomocą alarmu w Touch & Grill, a także za pośrednictwem aplikacji Loxone - czas zdjąć mięso z grilla.

Na tarasie
Po zachwyceniu gości doskonale przygotowanym posiłkiem i zebraniu zasłużonych laurów za umiejętności kulinarne, rozpoczyna się leniwa część wieczoru. Teraz Touch & Grill posłuży ci jako przycisk dotykowy. Zwiększ głośność muzyki, przełącz scenę świetlną na "Przyjęcie" i wiele więcej. Twoi znajomi będą pod wrażeniem. Ten przenośny przycisk dotykowy spełnia standard przycisków Loxone i pozwala sterować domem w dowolnym momencie. Grillowanie zazwyczaj wiąże się z przebywaniem na zewnątrz. Dlatego Touch & Grill został zaprojektowany do użytku poza domem. Jego wysokiej jakości obudowa i szklana powierzchnia są odporne na promieniowanie UV i bryzgi wody, a akumulator jest wyjątkowo wytrzymały.

W piekarnku
Na naszej szerokości geograficznej każde lato (niestety) dobiega końca. A wraz z nim także sezon na grilla. Potem domowy piekarnik znów jest w centrum uwagi. Dzięki swoim wyjątkowym funkcjom Touch & Grill równie dobrze sprawdzi się w twojej kuchni. Niezależnie od tego, czy przygotowujesz soczystą niedzielną pieczeń, świątecznego indyka czy tort urodzinowy -  z Touch & Grill, Twoje jedzenie będzie zawsze doskonałe.

W kuchni
Dzięki wbudowanemu minutnikowi ten wszechstronny produkt jest praktycznym asystentem w twojej kuchni.Po upłynięciu danego czasu zostaniesz powiadomiony alarmem z Touch & Grill oraz w aplikacji Loxone. Gwarancja dobrze przygotowanych jajek na twardo! Twoja ulubiona piosenka właśnie leci w radiu,a ręce masz pokryte lepkim ciastem? Nie ma problemu! Podgłośnij muzykę za pomocą przycisku Touch & Grill. Wystarczy, że przetrzesz go wilgotną szmatką w późniejszym czasie.

Bądź kreatywny
Możliwości zastosowania Touch & Grill są (prawie) nieograniczone. Wykorzystaj go, aby sprawdzić temperaturę oleju do smażenia, jedzenia twojego dziecka lub butelki czerwonego wina, która czeka na ladzie na otwarcie.

Intuicyjne sterowanie: zintegrowany Touch Pure
Nawet jeśli nie wykorzystasz Touch & Grill w trakcie każdego letniego grillowania, nadal stanowi on ważną część Twojego Loxone Smart Home, oferując możliwość sterowania funkcjami domu na wyciągnięcie ręki.Włożyliśmy dużo czasu, serca i wysiłku w rozwój naszej oferty Loxone Touch. Nasz standardowy przycisk z pięcioma obszarami dotykowymi można teraz znaleźć również w kuchni, w postaci Touch & Grill.Zalecamy zastosować taki sam sposób sterowania funkcjami domu, jak w innych pomieszczeniach. Największy obszar do sterowania oświetleniem, cztery mniejsze do zacieniania i muzyki. Ostateczna decyzja należy jednak do Ciebie.

Urządzenia AirUrządzenia technologii Air

Koszty dostawy są obliczane wg. cennika