Uchwyt okienny Air

Uchwyt okienny Air

Uchwyt okienny Air

Uchwyt okienny Air

Marka: Loxone
Nr katalogowy: 100177
Dostępność: dostępny
Wysyłka w ciągu: 4 dni
Cena netto: 602,95
Cena brutto: 741,63
Poprzednia cena netto: 580,32 zł
Poprzednia cena brutto:713,79 zł
Opis towaru

Zasilany bateryjnie uchwyt okienny Air szybko i niezawodnie rozpoznaje otwarte, zamknięte lub uchylone okna i jest bardzo łatwo integrowalny z Loxone Smart Home. Dodatkowo za pomocą czujnika wstrząsu rozpoznaje, czy ktoś z wykorzystaniem siły zamierza wtargnąć do domu i natychmiast informuje domowników przez aplikację, e-mail lub alarm akustyczny.

  • rozpoznaje otwarte, zamknięte lub uchylone okna
  • rejestruje zbicie szyby poprzez wstrząs
  • szykowny design
  • instalacja zajmuje tylko 5 minut
  • zasilany bateriami - żywotność do 2 lat
  • zapewnia więcej bezpieczeństwa w inteligentnym domu

Dane techniczneDane techniczne

Bezpieczeństwo i niezawodność zintegrowane w jednym uchwycie
Czy czasami mają Państwo wrażenie, że zapomnieli o czymś w domu?Dzięki nowemu uchwytowi okiennemu Air nie muszą się Państwo już martwić, czy przed wyjściem z domu zamknęliście wszystkie okna. Uchwyt okienny Air z innowacyjną technologią Loxone Air rejestruje aktualny status Państwa okien oraz stłuczenie szyby na skutek wstrząsu - i to bez konieczności rozprowadzania przewodów. Płynnie zintegrowany z Loxone Smart Home zapewnia więcej bezpieczeństwa w Państwa domu.

Wszystko pod kontrolą, zawsze i wszędzie
Na pewno znają Państwo sytuację, gdy prognoza pogody zapowiada opady deszczu, a Państwo zastanawiają się intensywnie, czy faktycznie przed opuszczeniem domu wszystkie okna w domu zostały zamknięte. Taka sytuacja to już przeszłość. Dzięki nowemu uchwytowi okiennemu Air mają Państwo pewność co do aktualnego stanu okien, niezależnie od miejsca Państwa pobytu.

Urządzenia AirUrządzenia technologii Air

Koszty dostawy są obliczane wg. cennika