Wall Speaker

Wall Speaker

Wall Speaker
Wall SpeakerWall SpeakerWall Speaker

Wall Speaker

Marka: Loxone
Nr katalogowy: 200153
Waga: 3.50 kg
Dostępność: niedostępny
Wysyłka w ciągu: niedostępny
Cena netto: 608,00
Cena brutto: 747,84
Towar chwilowo niedostępny
Opis towaru

Dostępny od 26.11.2021 r.

Nowy głośnik naścienny Loxone zachwyca masywną konstrukcją, skromnym designem i perfekcyjnym dźwiękiem. Na ścianie lub na regale - Wall Speaker zawsze brzmi dobrze! Perfekcyjny do celów modernizacyjnych.

  • Perfekcyjny dźwięk (2 woofery, 1 tweeter)
  • Masywna obudowa
  • Skromny design
  • Łatwy montaż
  • Zdejmowana przednia osłona
  • Perfekcyjny dźwięk stereo za pomocą 2 Wall Speaker
  • Nadający się do umieszczenia wszędzie

Dane techniczneDane techniczne

Perfekcyjny dźwięk
Pasywny głośnik naścienny jest wyposażony w dwa woofery i jeden tweeter w ekskluzywnej obudowie oraz jest perfekcyjnie wykonany. Konstrukcja perfekcyjnie wspiera właściwości brzmienia Wall Speakers. Bez zakłócających szmerów spowodowanych drgającą plastikową obudową!

Masywna konstrukcja
Drewniana obudowa pokryta PVC zapewnia nie tylko pewną pozycję przy zastosowaniu głośnika na regale lub na stole, ale ma także pozytywny wpływ na jakość dźwięku. Masywna, o wadze 3,4 kg - nie potrzebuje niczego więcej.

Prosty design
Naścienny głośnik perfekcyjnie wpasuje się w otoczenie. Nie rzuca się w oczy, przekonuje właściwościami brzmienia! Oslona jest łatwa do zdjęcia - dla wszystkich, którzy nie tylko słuchają, ale także chcą "widzieć", co potrafi!

Łatwy do zamontowania na ścianie
Wall Spekaer jest dostarczany z szablonem, za pomocą którego w bardzo łatwy sposób narysują i wywiercą Państwo otwory w ścianie.

Perfekcyjny dźwięk stereo
Dla uzyskania perfekcyjnego dźwięku stereo w domu należy podłączyć dwa Wall Speaker. Dwa głośniki naścienne jako źródła dźwięku dają wrażenie przestrzennego brzmienia

Multiroom AudioInne produkty Audio

Koszty dostawy są obliczane wg. cennika